Vítám vás na svém webu!

Technika, která mi změnila život

Jsem Dávid Baláži, umělec a tvůrce pocházející ze Slovenska. Mojí vášní je svět umění a kreativity, a právě tady na tomto místě si můžete přečíst více o mně a mé tvorbě.  Zvu vás také k přečtení následujícího článku, kde jsem podstoupil rozhovor s redaktorem Refresheru. Dozvíte se tam více o mé inspiraci, technikách, a o tom, co mě motivuje při mé umělecké cestě. Věřím, že prostřednictvím mé tvorby vám mohu přiblížit kousek mého světa a sdílet s vámi mou lásku k uměleckému vyjádření. Těším se, že vám můžu ukázat svůj umělecký příběh a doufám, že vás tohle povídaní osloví.

Věnuji se převážně technice známé jako Sheleeart, kterou vynalezla Shelee Carruthers z Austrálie. Tato úžasná technika vychází z objevu, že jeden australský produkt reaguje s barvami tak, že vytváří jedinečnou buněčnou strukturu. Tato inovace přinesla Shelee velkou popularitu, a proto se rozhodla sdílet ji s celým světem. Prošel jsem si jejím kurzem a po dvou letech pilování této techniky vám s radostí představuji to, co nyní produkuji. Tento unikátní produkt jsem si nechal přivézt z Austrálie, protože v rámci Evropy není dostupný (ano, trocha jsem zneužil kolegy 😀 )

Kromě tohoto „magického džusu,“ jak se mu přezdívá v Austrálii, pracuji také s akrylovými barvami a MICA prášky, které jsou testovány a prodávány právě od Shelee. Tyto prášky se míchají s médiem, díky kterému dosáhneme požadované konzistence. Všechny jsou to výjimečné, vysoce pigmentované barvy, které přidávají na exkluzivitě mým výtvorům.

Presvědčte se sami pohledem do mé galerie nebo eventuálně e-shopu.

Podobné příspěvky