S radostí vám oznamuji, že se chystám zúčastnit dvou velmi zajímavých designových marketů, kde budu mít příležitost ukázat své umění širšímu publiku.

Design lock, budu tam, dawidush, Roztoky, Praha

Design Lock Roztoky u Prahy 08.09.2024

První z nich je Design Lock, který se bude konat 8. září 2024 na okraji Prahy. Tento market se zaměřuje na prezentaci unikátních designových kousků v inspirativním prostředí historického zámku. Je to skvělá příležitost pro milovníky designu a umění, aby objevili nové talenty a originální díla. Design Lock má v Roztokách už svou tradici a koná se pravidelně za podpory města a ve spolupráci se Středočeským muzeem. Díky tomu je vstup pro všechny zdarma. Na zámek do Roztok se snadno dostanete pražskou MHD, zastávky autobusu a vlaku jsou hned vedle zámku (vlak 15 min. z Masarykova nádraží, autobus 10 min. z Dejvic), nebo samozřejmě autem.

Design markt, dawidush, Nurnberg, Deutschland, Austeller

Kunst und Design Markt 23. a 24.11.24 – Nürnberg, Německo.

Druhý market, na který se chystám, je jedním z největších evropských designových marketů – Kunst und Design Markt. Tento prestižní event se koná už 15 let, a letos se v Norimberku uskuteční 23. a 24. listopadu. Celkově se bude konat v 9 evropských městech v Německu a Rakousku, přičemž ho navštívilo už 1 milion návštěvníků. Bude to pro mě nesmírná čest představit své umění mezinárodnímu publiku.

Výzva a Příležitost

Účast na těchto dvou akcích je pro mě obrovským krokem vpřed. Design Lock nabízí jedinečnou atmosféru a možnost propojit se s českými fanoušky designu. Na druhé straně, Kunst und Design Markt v Německu představuje šanci dostat své díla na mezinárodní scénu, což je snem každého umělce.

Připravované Díla

Na oba markety připravuji speciální kolekce, které kombinují moje tradiční techniky s moderními prvky. Těším se, že budu moci sdílet své nejnovější díla a získat zpětnou vazbu od návštěvníků.

Workshopy a Plány do Budoucna

Kromě těchto dvou eventů budu pravidelně pořádat workshopy, jejichž termíny najdete na mých stránkách. V budoucnu plánuji rozšířit svou účast na dalších mezinárodních výstavách a pokračovat v experimentování s novými technikami a technologiemi.

Děkuji vám všem za podporu a doufám, že se s vámi setkám na některém z těchto úžasných eventů. Sledujte můj web a sociální sítě pro další informace a ukázky připravovaných děl.

dawidush, digitalni tvorba, Praha, Letnany, Obrazy na platno
dawidush, markety, praha, letnany, podtacky, kafe

Podobné příspěvky