Zobrazen 1. – 30. z 35 výsledků

 • abstraktni_obraz_repre_zent_dawidush_praha

  Abstraktní obraz | REPRE-ZENT (30 cm)

  3 790,00 

  Hledáte obraz, který s sebou do vašeho prostoru přinese i vlnu pozitivní energie? Nebo se jen poohlížíte po novém kousku do vaší umělecké sbírky? Ať tak nebo tak – REPRE-ZENT splní všechny vaše požadavky. Pečlivě zvolená kombinace barev prostor příjemně obohatí a díky své jedinečnosti se neztratí ani mezi ostatními uměleckými skvosty. 

  ✔️ Originální dekorace do vašeho bytu, domu či kanceláře. 

  ✔️ Autorská tvorba lokálního umělce (r. 2024).  

  ✔️ Průměr: 30 cm. 

  ✔️ Kruh, akryl, zalakováno.

 • abstraktni_obraz_maledives_dawidush_praha_umeni

  Abstraktní obraz s názvem Maledives

  3 900,00 

  Velikost: 29 centrimetrů, rok 2024.

  Materiál: Plátno, akryl,. Zalakováno

 • abstraktni_obraz_zenit_fialova_barva_dawidush_letnany_praha

  Abstraktní obraz | ZENITH (30 cm)

  1 790,00 

  Dominantní barvou obrazu ZENITH je fialová, barva mystiky a duchovního rozvoje, která pomáhá nalézt vnitřní harmonii. A přesně tento klid s sebou přinese i do vašeho domova, kanceláře či jiného prostoru – zkrátka všude, kde ho budete potřebovat. 

  ✔️ Originální dekorace do vašeho bytu, domu či kanceláře. 

  ✔️ Autorská tvorba lokálního umělce (r. 2023). 

  ✔️ Průměr: 30 cm. 

  ✔️ Kruh, akryl, plátno. 

 • Sleva! Abstraktni umění pro váš domov, dutch pour. Originální obrazy, dekorace,. Fluid Art umelec.

  Feuer Frei

  Original price was: 4 000,00 Kč.Current price is: 3 200,00 Kč.

  50x60cm, Akryl na plátně.

 • Abstraktní umění, pendulum, malé obrazy, bílo čírné umělecké díla. Abstraktní umělec.

  Pendulum

  1 290,00 

  Obraz, 24x30cm, vytvořený technikou Pendulum /kyvadlo/, kde plechovka s barvou osciluje kolem vlastní osy.

  Rok 2022.

 • Ying-Yang: Černá s bílou

  12 400,00 

  Akryl na plátně, dutch pour – fluid art.

  50x100cm

 • Abstraktní umění, mixed media, abstract art, black with white, bílá s černou, pendulum, obrazy na zákazku.

  Mixed media, 55cm

  3 150,00 

  55x55cm, Akryl na plátně.

  Mix technik, 2023.

 • Abstraktní obraz jmenem Together, ktery ztvárňuje ve své podstatě abstraktní umění jako celek. Zákazková výroba, dekorace a výrobky pro vaši domácnost.

  Together

  2 390,00 

  🎨 Vstupte do barevného světa s mým aktuálním obrazem o rozměrech 50×50 cm, který je vytvořen technikou Dutch Pour v abstraktním stylu. Tenhle originál, vytvořen v roce 2022, přináší do vašeho prostoru nádech moderního uměleckého vyjádření.

  🌌 Abstraktní styl a fluid art spojené v Dutch Pour technice tvoří hypnotizující kompozici. Hlavními barvami tohoto kouzelného obrazu jsou tyrkysovo zelená a růžová, které se prolínají a vytvářejí nečekané a fascinující vzory.

  🖌️ Každý tah štětce je jako tanec barvami na plátně, zatímco akrylové barvy na plátně o rozměrech 50×50 cm vytvářejí fascinující výjev, který přivádí do života okouzlující sílu abstrakce.

  🌟 Toto dílo není pouze obrazem, je to portál do světa barev, energie a kreativity. Pokud byste náhodou narazili na tento kousek jako prodaný, tak vám nabízím možnost zakázkové výroby podle vašich představ. Vyrobím pro vás umělecké dílo aby plně vyhovovalo vašim jedinečným představám jak barevně, tak tvarově. Dejte mi vědět,  které barvy jsou pro vás inspirativní, případně mi pošlete fotku vašeho interiéru a já ho pro vás proměním v designový klenot, který vám bude závidet každá návštěva! 🎨✨

 • Abstraktní obraz ve stylu Mondriana, geometrické tvary s černou, modrou, červenou a stříbrnou barvou. Dekorace do Vašeho domova za výhodné ceny.

  Geoprogress

  2 245,00 

  🎨 Vstupte do světa nekonečného uměleckého půvabu s exkluzivním obrazem z mé autorské tvorby! Tento unikátní kousek, o rozměrech plátna 30×40 cm, je inspirován geniálním stylem Mondriana, který se proslavil výraznými geometrickými prvky.

  🖌️Každý kousek z obrazu s sebou ducha tvůrčí vášně a preciznosti. Tohle dílo bylo vytvořeno v roce 2022, zachycuje nejen dobovou inspiraci, ale i moderní interpretaci klasického umění. Jeho výrazné linie, kontrastní barvy a precizní rozložení prvků vytvářejí jedinečný vizuální zážitek.

  🏡Obraz je nejen vizuálním třešňovým dortem pro vaši domácnost, ale také investicí do umění. Přineste si kousek moderní elegance a abstraktní krásy do svého života s tímto exkluzivním originálem!

  🌟 Aby bylo zajištěno, že každý detail zůstane zachován a krása obrazu vydrží, byl s láskou zalakován. Tento lak nejen dodává ochranu, ale také zvýrazňuje každý pigment, čímž zvyšuje intenzitu barev a prohlubuje vizuální efekt.

  🎨 A pokud byste náhodou narazili na tento obraz jako již prodaný, nezoufejte! Nabízím možnost vytvořit pro vás dílo na zakázku podle vašich vlastních představ a požadavků. Dejte mi vědět, jaký svět barev a tvarů vám připadá dokonalý, a ja jej pro vás proměním ve skvostné umělecké dílo!

 • Černé srdce 29cm

  890,00 

  Průměr 29cm, akryl na plátně.

 • Černý trojuhelník

  900,00 

  Trojúhelník v jiném stylu, cca. 20cm, akryl na plátně a navrchu pryskyřice.

 • Fialová je láska

  11 500,00 

  70×100 cm, Akryl na plátně.

 • Enhanced future

  2 145,00 

  30x40cm, Akryl na plátně, 2021.

 • UAE – The Flag / Vlajka Emirátů

  8 700,00 

  Akryl na plátně.

  2021

 • New beginning

  2 900,00 

  40x50cm, akryl na plátně. Rok 2022

 • Sleva!

  Světový den míru

  Original price was: 5 900,00 Kč.Current price is: 5 500,00 Kč.

  Tento obraz bol vytvorený ako prvý podľa československého kalendára v Januári / Lednu. Tento deň je označovaný ako Svetový deň mieru, preto bol vytvorený v modrej farbe a zobrazené sú tam dve holubice, ktoré majú znázorňovať mier.

  50x70cm, akryl na plátne.

 • Emil

  1 200,00 
  1. Január / 30. Leden – EMIL

  Mužské jméno Emil má latinský původ a v překladu znamená „horlivý“, „pracovitý“. Osobním číslem tohoto jména je 1 – Vůdce. Ovlivňují je planety Mars a Pluto. Jejich šťastné barvy jsou modrá a růžová. Ochranné rostliny jsou bazalka a puškvorec, ochrannými kameny pak rubín a diamant.

  Tito muži žijí v uzavřeném světě. Jejich myšlenky a city jsou málokomu přístupné. Emilové jsou spíše plaší, a proto potřebují mít někoho u sebe, aby jim pomohl v jejich sebedůvěře. Mají dobrou fantazii a předtuchu, která jim pomáhá při neustálém hledání nových událostí. Pokud nenajdou co hledali, stávají se z nich zatrpklí lidé, kteří myslí pesimisticky. Svého úspěchu dosáhnou tehdy, budou-li mít po boku někoho kdo je bude podporovat v každé situaci. Studium je nikdy nelákalo. Zaměřují se na oblast herectví a publicity. Najdeme však mezi nimi i osamělé cestovatele, kteří odmítají žít v civilizovaném světě. Zdraví mají v pořádku, ale měli by si dávat pozor na žaludek.

  Je to poslední obraz zahrnutý ve výstavě JAN-DEN.

  Akryl na dřevěném panelu 30x30cm, 2023.

 • Tamara

  700,00 
  1. Január / 26. Leden – TAMARA

  Ženské jméno Tamara má hebrejský původ a v překladu znamená „datlová palma“. Tamary ovlivňuje planeta Merkur, jejich oblíbené barvy jsou oranžová, zelená, žlutá a bílá, ochranné rostliny jsou čekanka a saturejka, ochrannými kameny pak jaspis, nefrit a safír a totemový živočich je ropucha.

  Osobním číslem tohoto jména je 9 – Genius. Někdy je obtížné vědět, co si tyto ženy myslí. Nikdy nejsou zlomyslné a závistivé. Tamary myslí racionálně a jsou to slušné ženy. Někdy vybuchnou a nedávají najevo své city. Žijí život naplno a hlavně rychle.

  Většinou se chovají a jednají podle určitých zásad, ale pokud je zastihne nějaká obtíž, okamžitě se vše změní. Pokud se budou vyhýbat obavám a strachu, budou dobrými ženami i matkami. Tyto ženy vždy nadšeně studují. Zaměřují se odmalička na filozofii, ekonomii, diplomacii či techniku. Většinu svého času tráví v práci. Životaschopnost mají vcelku dobrou. Jen aby neměly potíže, měly by vynechávat ze své stravy mastná jídla.

  Akryl na plátně, 29x29cm, 2023.

 • Milena

  600,00 
  1. Január / 24. Leden – MILENA

  Ženské jméno Milena má slovanský původ, vyskytuje se u nás poskromnu a význam jména je „milá, milovaná“. Osobním číslem tohoto jména je 4 – Síla.

  Mileny jsou citlivé osobnosti. Důležité pro ně je, aby si jich lidé všímali a chválili je. Mezi jejich zájmy patří poezie a vše, co se týká módy. Tyto ženy dokáží mít vůči lidem i ironické poznámky. Musí si často uvědomovat co jim chybí v životě a nemají-li věci pohromadě, jsou smutné. Zajímají se o cestování a rády se setkávají a komunikují s novými lidmi. Mileny mají rády svobodu, je třeba chápat jejich lehkomyslnost, aby se mohly věnovat svým blízkým i své kariéře. Ve zdraví by si měly dopřát více odpočinku a spánku. V jídelním lístku by jim neměl chybět česnek. Vhodnou barvou je žlutá, bílá, modrá a hnědozelená.

  Akryl na plátně, 29x29cm, 2023.

 • Zdenko

  600,00 
  1. Január / 23. Leden – ZDENKO

  Mužské jméno Zdenko má český původ a ve volném překladu zní jako „zde slavný“, „oslavující dílo““. Jeho osobním číslem je 3 – Schopnost. Vhodná barva je oranžová a modrá. Ochranné rostliny jsou čekanka, fenykl, ochrannými kameny pak jaspis a nefrit. Zdenkové jsou zodpovědní a přesní, vše do čeho se pustí se snaží udělat správně, bezvadně a dotáhnout do konce.

  Když mu chce někdo pomoci, neodolá nabídce. Tyto muže lze rychle ovlivnit a jsou dost citliví. Jejich nálady jsou střídavé, někdy chtějí žít o samotě, jindy by chtěli být obklopeni blízkými. V životě mají dost příležitostí, ale svou obezřetností to dokáží rychle ztratit, proto často dokážou být nestabilní a podléhají depresím. Přátele si rychle získají, ale nejbližší jim je rodina. Lidem ve své blízkosti nedůvěřuje, ale pro rodinu udělá všechno. Planeta Merkur.

  Akryl na plátně, 29x29cm, 2023.

 • Slavomír

  1 000,00 
  1. Január / 22. Leden – SLAVOMÍR

  Mužské jméno Slavomír má slovanský původ a význam jména je „slav mír“. Toto jméno má osobní číslo 3 – Schopnost. Tito muži si málo důvěřují a bývají málo objektivní. Ale přesto, když je někdo vede a motivuje, mají prosperující život. Slavomírové jsou bystří lidé a mnohdy vědí o co se jedná. Věří svým schopnostem a tušení. Tito lidé jsou upřímní a ochotni pomoci druhým. Mají dobré nápady, kterých si všimnou mnohdy i neznámí lidé, a proto jsou oblíbení.

  Pokud se vyhne alkoholu a společnosti, která na něj má špatný vliv, dostane se se svými schopnostmi dostatečně daleko.

  Jejich šťastné barvy jsou červená, fialová, modrá a bílá. Ochranné rostliny jsou podběl, kopr a petržel, ochrannými kameny pak tygří oko, topas a achát.

  Akryl na plátně, 29x29cm, 2023.

 • Ilona

  1 600,00 
  1. Január / 20. Leden – ILONA

  Ženské jméno Ilona je moderním jménem s bohatou historií a doslova zářivým významem. Ilona má předpoklady zazářit. Předurčuje ji k tomu význam jména. Ilona je jméno významově příbuzné se jmény Helena, Alena, Elena nebo Jelena. Domácími podobami jsou Ilonka, Ila, Ilka, Ilča, Iluška nebo Iluna.

  Jméno Ilona se využívá v maďarštině, němčině, španělštině nebo polštině. Ilona je jméno jedné z nejpopulárnějších českých zpěvaček Ilony Csákové.

  Jelikož toto jméno nemá svou mužskou podobu, tak jsem se snažil použít barvy, které zapůsobí spíše na ženskou populaci.

  Akryl na plátně, 29x29cm, 2023.

 • Mário

  1 500,00 
  1. Leden / 19. Leden – MÁRIO

  Mužské jméno Mário má latinský původ a je domácí podobou římského rodového jména Marius, které znamená „muž“. Jejich šťastná barva je modrá. Ochranné rostliny jsou citronovník, modrý hyacint, ochrannými kameny pak achát a granát. Granát má červenou, až bordó barvu, je dárcem životní síly, sexuální energie a vitality. Pomáhá překonávat zábrany. Tito muži rádi dávají najevo jací jsou si jistí a jakou mají odvahu. Mariové vždy musí mít pravdu a poslední slovo. Velmi často je zaplaví nejistota a jistá nesmělost, kterou si vyčítají.

  Akryl na plátně, 24x30cm, 2023.

 • Nataša

  1 900,00 
  1. Január / 17. Leden – NATAŠA

  Ženské jméno Nataša má ruský původ a v překladu znamená „dítě Vánoc“. Jejich osobním číslem je 3 – Schopnost. Oblíbené barvy těchto žen jsou lahvově zelená, modrá, žlutá a růžová. To jsou také hlavní prvky tohoto obrazu.

  Ochranná rostlina je myší ocásek. Zdá se jim, že jejich způsob života je ten nejlepší a snaží se i jiné nasměrovat stejně. Když se jim to nedaří, jednají pak bezohledně a jsou typem lidí, kteří vám chtějí pomoci třeba i násilím. Proti vaší vůli vás chtějí změnit či zdokonalit, proto mívají málo skutečných přátel. Nataši jsou otevřené, rády pomáhají jiným, ale nikdy ne zadarmo. Vždy chtějí mít ve všem pořádek a jasno, tedy jednají tak, aby měly na jakoukoli činnost dostatek času. Neumí pochopit jiné, pokud si stěžují na chaos a potíže, neboť ony žijí klidně a bez stresu. Natašky jsou vždy odolné vůči různým chorobám.

  Akryl na plátně, 29x29cm, 2023.

 • Kristína

  800,00 

  16. Január / 16. Leden – Kristína

  Ženské meno Kristína je gréckeho pôvodu a preložené znamená „kresťanka“. Osobným číslom mena Kristina je 2 – Dobrota. Obľúbená farba týchto žien je zelená, pomarančová a biela, ochranné kamene jaspis a nefrit. Ich totemová rastlina je encián. Ženy s týmto menom sú pokojné osoby. Nikdy sa neznepokojujú a konajú vždy s chladnou hlavou. Kristíny sú často obozretné a veľmi sa nezdôverujú iným. Tieto ženy sú veľmi usilovné a vždy si idú za svojim cieľom. Niektoré ale nevedia zúžitkovať všetko, čo sa im ponúka.

  Často sú neisté a to ich brzdí dopracovať sa k úspechu. Kristíny sú pracovité, ale nerady prijímajú zodpovednosť a nevedia sa niekedy dostatočne presadiť a využiť všetky svoje schopnosti. Kristíny odmalička rady študujú a učia sa. Obľubujú filozofiu, ekonómiu, diplomaciu, alebo techniku. Zvyčajne ich zamestnanie celkom pohltí. Čo sa týka ich zdravia, je ideálne, iba v detstve majú Kristíny problémy. Väčšinou sa im prejavujú lymfatické choroby. Mali by si dávať pozor na pravidelnosť v strave a prospejú im časté prechádzky na vzduchu.

  Akryl na plátne, 29x29cm, 2023.

 • Edita

  3 500,00 

  13. Január / 13. Leden – Edita

  Edita je zajímavým jménem, ​​nejen svou podobou, ale také významem. Žena jménem Edita je bojovnicí a co víc, je bojovnicí za své vlastní štěstí a bohatství. Umí být velmi tvrdá vůči sobě a neumí se spokojit s průměrností. Vyrůstá-li v rodině, která ji nechápe, rychle se osamostatní. Není tedy typickou ženou, která potřebuje pozornost a podporu – ona sama se dokáže prosadit a také uspět. Ztratí-li motivaci, může na nějaký čas upadnout do letargie, ale životní energie a schopnost regenerace ji raz dva dostanou zase do formy. Potřebuje lásku a upřímnost, ale nevyžaduje stálé připomínání a projevování citů. Hodně dává, ale také požaduje. Je vždy za rovnocenné jednání a přímý rozhovor.

  Ovlivňuje ji planeta Venuše. Její ochranné kamene jsou achát a opál. Achát má velmi zajímavou barevnou kombinaci, týká se i tohoto obrazu.

  Akryl na plátně, 29x29cm, 2023.

 • Pravoslav

  1 700,00 
  1. Január / 12. Leden – PRAVOSLAV

  Pravoslav je novější slovanské mužské jméno a jeho význam je „právo sláv“. Jejich oblíbené barvy jsou červená a růžová, ochranné rostliny jsou červená chryzantéma, pampeliška a fialka, ochrannými kameny pak karneol, jaspis a diamant.

  Jeho osobním číslem je 6 – Něžnost, je tedy citlivý a vždy se snaží pomáhat jiným. Od malička je k nim potřeba se chovat jako k dospělým a zodpovědným lidem.

  Pravoslavové jsou buď introvertní nebo extrovertní. Umí zároveň žít stejně dobře ve společnosti jako o samotě, uzavřít se do sebe nebo se plně zapojit do společenského života. Nenávidí, když mu někdo lže nebo ho podrazí, a nedokáže snést zklamání v lidech. Také nesnáší, když musí brzy ráno vstávat nebo tvrdě pracovat.

  Život nemají snadný, často se zříkají i důležitých věcí, jen aby získali alespoň něco ze svých snů. V lásce dokážou být velmi obětaví, umí dobře podpořit přítelkyni, ale pouze v případě, že se jim daří v pracovních záležitostech a jsou dostatečně finančně zabezpečeni, jinak umí být velmi nevrlí a nesnesitelní. Pokud se zamilují, jsou vzornými partnery a také otci.

  Akryl na plátně, 29x29cm, 2023.

 • Bohdana

  2 700,00 
  11. ledna / 11. Leden - Bohdana
  Ženské jméno Bohdana má slovanský původ a znamená "dar Boží", "Bohem daná". Osobním číslem tohoto jména je 7 - Tajemnost. Oblíbené barvy těchto žen jsou tmavě modrá, oranžová, ochranná rostlina puškvorec, ochranné kameny rubín, diamant a achát.
  Tyto ženy jsou rády tam, kde je dobrodružství. Bohdany jsou ambiciózní ženy a vždy vědí, co chtějí od života. Toto jméno nese mnoho síly, ale Bohdany mají problém využít této energie naplno. Bývají občas arogantní a panovačné.
  
  Jsou to úspěšné ženy a rychle jednají, ale pokud udělají chybu, budou se vymlouvat na ostatní, jen aby nemuseli nést riziko za své činy. Bohdany mají rozvážnou povahu, proto bychom neměli kritizovat jejich extravagantní chování. V kariéře mají většinou štěstí, díky kterému mají dobré výsledky. Vyhovuje jim dlouhodobé studium. Bohdany se nakonec najdou v povolání lékařky. Mají dostatečně velké pracovní nadšení a také je láká nebezpečná profese. Vitalita těchto žen je nestálá. Jejich zdraví je někdy náchylné k malé nevolnosti. 
  
  Akryl na plátně, 29x29cm, 2023.
 • Dáša

  400,00 
  1. Január / 10. Leden – DÁŠA

  Křestní jméno Dáša má skandinávský původ a v překladu znamená „slavný den“. Osobním číslem tohoto jména je 6 – Něžnost. Jejich oblíbená barva je tmavě zelená, růžová, ochranný kámen je achát. Tyto ženy bývají dost odvážné. Jsou citlivé a něžné, touží po lásce. Dášky rychle dospívají a jejich nic nedělání v mládí rychle přejde. Nenávidí realitu, raději by žily ve světě plném lásky a důvěry. Vždy řeknou co si myslí a jejich odvaha bývá často klamavá. Pokud jsou zklamány nebo mají potíže, nedokážou se dobře uplatnit a brzdí je to v životě. Mají pevnou vůli a jdou si vždy za svým cílem. Pokud se o ně budeme precizně starat a budeme jim oporou, bezvýhradně nám to oplatí a můžeme se na ně spolehnout. Ve studiu jsou ambiciózní, neboť vyhledávají nové znalosti. V práci jsou velmi usilovné, mohou z nich být obchodnice či majitelky restaurace. Jejich zdraví je obvykle dobré, mají spoustu životní energie. Neprospěje jim ponocování a jsou náchylné k nachlazení.

  Akryl na plátně, 29x29cm, 2023.

 • Alexej

  600,00 
  1. Január / 9. Leden – ALEXEJ

  Mužské jméno Alexej je ruské jméno řeckého původu a v překladu znamená „obránce“. Osobním číslem tohoto jména je 8 – Peníze. Jejich oblíbené barvy jsou bílá, zelená, hnědá a stříbrná, ochranná rostlina je heřmánek, ochranným kamenem nefrit. Tito muži patří spíše k ostýchavým lidem. Mají občas obavy ze svého chování a hlavně z úsudku ostatních. Nechají se snadno ovlivnit druhými a neřeknou si svůj názor. Na druhé straně jsou velmi pracovití. Potřebují však spolupracovníky k tomu, aby dosáhli úspěchu.

  Dokáží v práci druhým pomoci a správně je i ohodnotit. Alexejové jsou vždy zaníceni do práce a stále něco řeší, což na ně nemá dobrý vliv. Budou od vás vždy žádat hodně, ale mnoho od nich také dostanete. Alexejové si vždy jdou za svými plány a cíli, a jen velké zklamání je může zpomalit. Tito muži se od malička raději učili smai. Orientují se často na oblast umění.

  Akryl na plátně, 29x29cm. 2023.