Interaktivní Vernisáž s umělci: Dawidush, DesignerPepe a VladiSkrivan.

Vážení milovníci umění a kreativity, máme pro vás vzrušující událost na obzoru!

Srdečně vás zveme na naši interaktivní vernisáž, kde se Studio Cryptocrew spojilo s umělci, abychom vytvořili unikátní umělecký zážitek přímo před vašima očima.

Kdy?

  1. Vernisáž: 17. března 2024
  2. Vernisáž: 21. dubna 2024
  3. Vernisáž: 12. května 2024

Čas akce: 10:00 – 17:00

Co můžete očekávat?

  1. Malování naživo: Designer Pepe a Vladi Skrivan předvedou své umění přímo před vámi. Můžete sledovat, jak se bílá plátna proměňují v barevná díla přímo pod jejich rukama.
  2. Interaktivní Tvorba Podtácků: Nejste jen diváky, ale i tvůrci! Připojte se k nám a vytvořte svůj vlastní abstraktní podtácek pod vedením dawidushe.
  3. Možnost Zakoupit Umělecká Díla: Vystavené obrazy budou k dispozici k okamžité koupě. Zoberte si s sebou kousek, který vás oslovil k vám domů.
  4. Občerstvení: Pročistěte si mysl během uměleckého dobrodružství s naším připraveným cateringem.
  5. Komunitní Zapojení: Vernisáž není jen o umění, ale i o spojení s komunitou. Sejděte se s ostatními milovníky umění a sdílejte své dojmy.

Kde Se Zúčastnit? Studio Cryptocrew se nachází na Otakarova 222/11, Praha 4 – Nusle. Zastávka Otakarova. Přijďte kdykoliv během uvedených časů a přidejte se k nám na tuto nezapomenutelnou událost.

Těšíme se na setkání s vámi na této jedinečné interaktivní vernisáži plné barev, inspirace a společné tvorby. Přijďte oslavit krásu umění s námi!

Podobné příspěvky