09.05.2024 a 10.05.2024

Společně s paní jednatelkou Krušnohorské Polikliniky v Litvínově, Petrou Havlovou, jsme naplánovali workshop pro klienty z Domova pro seniory Naděje 1 a Naděje 2. Tyto workshopy probíhaly ve třech fázích a každý účastník si vyrobil originální podtácek v barvách, které jim byly nejbližší. Jejich prvotní obavy, že to nezvládnou, se ukázaly jako neopodstatněné. Jsem moc rád, že nakonec byl každý jeden klient spokojený jak se svým výtvorem, tak s celkovou atmosférou workshopu.

IMG 20240517 185407 426

Tato forma workshopu pod mou vedením probíhala poprvé, takže i pro mě to bylo něco výjimečného. Dosud jsem tvořil s dětmi a dospělými, kde nejmladší účastnice měla pouhých 5 let. Tentokrát jsem si však vytvořil nový rekord s nejstarší účastnicí, která měla krásných 96 let. Smekám pomyslný klobouk a přeji jí vše dobré do života. Pevně věřím, že jubilejní stovka ji určitě čeká.

workshop, duchodci, litvinov krusnohorska poliklinika
Paní vpravo je krásných 96 let.

Pokud jde o Litvínov, máme naplánované další workshopy pro dětské skupiny a doufám, že se k těmto milým seniorům také brzy vrátím, abychom společně opět vytvořili něco krásného. Práce s nimi byla pro mě velmi inspirativní a obohacující.

Rád bych touto cestou poděkoval paní Havlové, bez které bychom žádný z těchto workshopů nemohli zorganizovat. Je to výjimečná žena, která svou přítomností zpříjemňuje život desítkám až stovkám lidí. Jsem nesmírně vděčný a šťastný, že jsem měl tu čest ji poznat jak po lidské, tak po profesionální stránce, a těším se na naši pokračující spolupráci.

Práce s různými věkovými skupinami mi přináší mnoho radosti a nových zkušeností. Každý workshop je pro mě novou výzvou a příležitostí k osobnímu růstu. Věřím, že naše budoucí projekty budou stejně úspěšné a obohacující jako tento v Litvínově. Děkuji všem zúčastněným za jejich nadšení a těším se na další společné tvoření.

Podobné příspěvky